otvorenie rzdV dňoch 10 - 11.11.  2016 sa na pôde Fakulty zdravotníctva KU v Ružomberku uskutočnil 11. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie Ružomberské zdravotnícke dni.
Organizátori, Fakulta zdravotníctva KU, Ústredná vojenská nemocnica SNP – Fakultná nemocnica v Ružomberku, Vysoká škola polytechnická v Jihlavě a Univerzita J. Kochanowskiego v Kielcach privítali 171 odborníkov z domova i zo zahraničia.

Akcia sa uskutočnila pod záštitou Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek, Slovenskej komory medicínsko-technických pracovníkov, Slovenskej komory fyzioterapeutov,  Slovenskej komory zdravotníckych záchranárov a Slovenskej komory iných zdravotníckych pracovníkov. Cieľom už tradičného podujatia  je predovšetkým výmena skúseností týkajúcich sa aplikácie najnovších  vedeckých poznatkov v zdravotníctve. Odborný program, po spoločnom slávnostnom otvorení, príhovoroch a pozdravoch hostí z čestného predsedníctva, prebiehal v sekciách venovaným medicínskym  a  jednotlivým nelekárskym zdravotníckym vedám, ako aj bioetike. Počas dvoch dní trvania konferencie odznelo 88 prednášok, z toho 38 zahraničných.

Katolícka univerzita

v Ružomberku

Fakulta Zdravotníctva

Námestie A. Hlinku 48

034 01 Ružomberok

faculty of health baner
 eduroam banerisic banerobedy baner

rzd 2019 baner

informacie o studiu 2019 20 baner

harmonogram 2019 20 baner

prijimacie konanie 2019 20 baner

ais2 baner

posta baner

kurz prvej pomoci baner

casopis zs baner

zdravie a zivot nf baner