IMG 20200208 095251 titDňa 8.2.2020 sa na Pedagogickej fakulte Katolíckej univerzity v Ružomberku uskutočnil informačný seminár pod záštitou Centra celoživotného vzdelávania PF KU. Jeho zámerom bolo vysvetlenie podmienok k plneniu kompetencií k atestáciám v zmysle nového zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.


Seminár bol otvorený pre širokú verejnosť a o značnom záujme svedčí plná Aula J.P. II. pedagogických aj odborných pracovníkov z celého Slovenska. Seminár otvoril a viedol riaditeľ CCV PF KU Dr. Ján Kamoďa, ktorý vysvetlil filozofiu a tvorbu portfólia jednotlivých kategórií a podkategórií pedagogických a odborných zamestnancov. V závere široká diskusia bola znamením zmyslu a opodstatnenia tohto seminára.

 

IMG 20200208 090641


Keďže Katolícka univerzita v Ružomberku je prvá a zatiaľ jediná univerzita na Slovensku, ktorá získala rozhodnutím MŠVVaŠ SR oprávnenie na organizovanie atestácií pedagogických a odborných zamestnancov, podobné semináre plánuje CCV PF KU organizovať aj do budúcna, vzhľadom na neutíchajúci záujem a pozitívne ohlasy v rámci vzájomnej spolupráce s regionálnym školstvom.

 

IMG 20200208 095251


Všetky informácie, novinky aj pripravované akcie CCV PF KU nájdu záujemcovia na stránke www.ccvpfku.sk.

Katolícka univerzita

v Ružomberku

Pedagogická fakulta

Hrabovská cesta 1

034 01 Ružomberok

multilanguage website 

ais2  email  stravovanie

 

isic preukazy  instagram  facebook

pk baner

informacie o studiu

kalendar podujati 2019

elearning pfku

studentske zlavy pfku

propagacne video pfku

bulletin pfku

baner ccvpfku

studia scientifica

duku