Milí študenti, absolventi a priatelia TF KU, radi by sme prehĺbili naše spoločné kontakty a aktivity a preto vás pozývame spojiť sa cez stránku fakulty na portáli LinkedIn v záujme lepšieho budovania vzťahov a udržiavania kontaktov v tejto dynamickej a rýchlej dobe prinášame riešenie, ktorá nám všetkým uľahčí vzájomný kontakt a vytvorí platformu pre rozvoj aktivít Alumni klubu TF KU. Fakulta pre tieto účely zriadila stránku portály LinkedIn, kde vás všetkých pozýva: https://www.linkedin.com/school/teologicka-fakulta-v-kosiciach/. Na tejto stránke budete informovaní o dianí na fakulte, ako aj o výstupoch a aktivitách, ktoré vás môžu zaujímať. Ostaňte v kontakte so svojimi spolužiakmi. Ostaňte v kontakte so svojimi vyučujúcimi z Teologickej fakulty. Vytvárajte vzájomné vzťahy s ďalšími úspešnými absolventmi a spoznávajte šikovných študentov. Pri vytváraní alebo aktualizovaní profilu na sociálnej sieti LinkedIn je jednoduché pridať štúdium alebo dosiahnuté vzdelanie. Pri výbere školy uveďte Teologická fakulta v Košiciach alebo začnite písať náš anglický názov a zobrazí sa vám názov našej fakulty aj s naším logom. Len správnym priradením fakulty bude váš profil spárovaný s našou fakultou. Následne bude vaša vizitka uvedená v Alumni zobrazení na stránke: https://www.linkedin.com/school/teologicka-fakulta-v-kosiciach/

Informácie o možnostiach využívania siete LinkedIn nájdete na tomto odkaze: https://university.linkedin.com/linkedin-for-students. Zároveň vás voláme zapojiť sa aj do sledovania diania na fakulte a podporiť našu fakultu i cez oficiálnu stránku na portáli Facebook: https://www.facebook.com/ktfke/.

KLUB ABSOLVENTOV PRI TEOLOGICKEJ FAKULTE KU V RUŽOMBERKU

 

TF KU sleduje akademické ciele tým spôsobom, že sa snaží z členov akademickej obce vytvoriť ozajstné ľudské a kolegiálne spoločenstvo. Vzdeláva študentov tak, aby si spolu so špecifickým odborným vzdelaním osvojili aj vysoký stupeň humanistického, kultúrneho a duchovného rozvoja. V slobode a láske, kolegiálnym dialógom pomáha svojim členom k plnému rozvinutiu ich osobnosti. Tento rast je podnecovaný tak, aby absolventi TF KU boli motivovaní pokračovať v tomto procese po celý život. TF KU hľadá vhodné prostriedky, aby kolegiálne vzťahy pretrvali aj po odchode absolventov do praxe pre pomoc a dobro oboch strán. Sledujúc tieto dlhodobé ciele TF KU iniciuje vznik Klubu absolventov.

marec 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

StravovanieAISbaner m tf

faculty of theology

faculty of theology

deutschtf

prijimacie konanie 2017 2018

el prihlaska tf white

banner1

banner4

klub absolventov trojan final1

ekumena ke

logoiae 300x90

inst. cirkevnych dejin

notitiae historiae eccl

baner verba theologica

baner ochrana maloletych

elektronické vzdelávanie tfku fakultné publikácie tfku Erasmus+

Facebook kanal TF KUGoogle+ kanal TF KUYoutube kanal TF KU Instagram TF KU