mc 7.9.18 catholic leadership group no textAko efektívne viesť neziskovú katolícku organizáciu? Ako ju nielen založiť, ale zabezpečiť aj jej stabilný rozvoj? O čom všetkom treba uvažovať v súvislosti s jej víziou a misiou? Hľadanie odpovedí na tieto a ďalšie otázky spojené s existenciou a uskutočňovaním poslania katolíckych neziskových organizácií bolo obsahom deviateho ročníka Catholic Leadership Certificate Program.

 

Podujatie s účasťou takmer piatich desiatok frekventantov z viac ako dvadsiatich krajín troch kontinentov (Amerika, Afrika, Európa) sa uskutočnilo v Spojených štátoch amerických počas druhého júlového týždňa 2018 vďaka organizačnému zastrešeniu University of Notre Dame a to v rámci sponzorskej podpory a spolupráce Mendoza College of Business a Nanovic Institute for European Studies. Séria prednášok a praktických cvičení bola ponúknutá pod kuratelou špičkových odborníkov a úspešných manažérov s mnohoročnými skúsenosťami nielen s akademickým prostredím, ale tiež americkým biznisom. Slovenskými účastníkmi boli Jela Kehoe, Radoslav Lojan, Martin Papčo a Eugen Zeleňák z Katolíckej univerzity v Ružomberku.

Podľa vyjadrenia zástupcov University of Notre Dame je toto podujatie súčasťou plnenia ich záväzku podporovať poslanie a prácu katolíckych inštitúcií na celom svete prostredníctvom štipendijnej podpory ich personálneho potenciálu.

 

banner 2 percenta

 

verbum obalka

 

banner1banner3

banner2

logo net fucebanner utv2