Cyklus seminárov: Úspešný v zamestnaní (v stredy o 14:40)

úspešný v zamestnaní 1

17. 2. 2016 Na čo sa hodím

Získate poznanie o Vašich možnostiach v oblasti sveta práce. Dozviete sa viac o svojich schopnostiach a predpokladoch, ktoré môžete využiť v budúcom zamestnaní.


24. 2. 2016 Príprava na úspešný štart kariéry
Na seminári sa dozviete: Kde hľadať ponuky práce? Ako si pripraviť plán osobného rozvoja pre uplatnenie v praxi? Aké máte vyhliadky na zamestnanie ako absolventi?

úspešný v zamestnaní 2

2. 3. 2016 Ako napísať nadštandardný životopis
Na seminári sa dozviete: Tipy, ako docieliť, aby Váš životopis zaujal budúceho zamestnávateľa. Ako má vyzerať životopis po formálnej i po obsahovej stránke?


9. 3. 2016 Ako napísať nadštandardný motivačný list
Získate informácie: Aký je rozdiel medzi sprievodným a motivačným listom? Ako začať písať motivačný list, čo v ňom spomenúť, čo vyzdvihnúť?

úspešný v zamestnaní 3

16. 3. 2016 Prezentačné a sebaprezentačné zručnosti
Uchádzač o zamestnanie sa musí vedieť dobre predať, a to nielen v dokumentoch, ktoré budúcemu zamestnávateľovi posiela, ale aj počas pohovoru do zamestnania. Ako sa pravdivo a presvedčivo prezentovať pred zamestnávateľom sa dozviete na tomto seminári.


6. 4. 2016 Ako sa pripraviť na pracovný pohovor
Seminár Vás pripraví na to: Ako prebieha pohovor do zamestnania? Aké otázky sa na pohovore môžu spýtať? Aké odpovede je vhodné použiť, keď sa pýtajú na predstavy o plate?

úspešný v zamestnaní 4

13. 4. 2016 Ochutnávka pohovoru do zamestnania
Radšej raz zažiť—ako stokrát počuť: Príďte si vyskúšať pohovor do zamestnania nanečisto. Cvičný pohovor bude prebiehať s každým záujemcom osobitne a obsah bude prispôsobený zamestnaniu, o ktoré by sa študent rád uchádzal.


20. 4. 2016 Ochutnávka Assessment centra
Príďte si vyskúšať typ výberového pohovoru, ktorý je zameraný na hodnotenie sociálnych, komunikačných a analytických schopností uchádzačov, ich motivácie a schopnosti riešiť problémy.

 

banner 2 percenta

 

verbum obalka

 

banner1banner3

banner2

logo net fucebanner utv2